Actueel weer Naaldwijk (Centrum)
Laatste update: 2026-05-20 om 18:15 uur
| Temperatuur | 15.7 °C |
| Neerslag | 0.2 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 17.4 km/u uit WZW |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 1021.1 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 45.0 km/u om 08:55 u |
| Minimum temp. | 13.4 °C om 06:33 u |
| Maximum temp. | 17.4 °C om 16:11 u |
| Windchill | 15.0 °C |
| Hitte index | 15.7 °C |
| Dauwpunt | 11.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 76.0 % |
| Zonnestraling | 220.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 981.0 W/m2 om 13:56 u |
| UV index | 1.2 |
| Max. UV index | 6.3 om 13:58 u |
| Zon op | 05:42 u |
| Zon onder | 21:38 u |