Actueel weer Nieuw Lekkerland
Laatste update: 2015-01-19 om 04:54 uur * gegevens meer dan 98242 uur oud!
| Temperatuur | 1.7 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit WZW |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1012.1 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 0.0 km/u om 00:00 u |
| Minimum temp. | 1.7 °C om 04:50 u |
| Maximum temp. | 2.8 °C om 00:00 u |
| Windchill | 1.7 °C |
| Hitte index | 1.7 °C |
| Dauwpunt | 1.3 °C |
| Luchtvochtigheid | 97.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 08:38 u |
| Zon onder | 17:05 u |