Actueel weer Nieuwegein (Doorslag)
Laatste update: 2026-05-27 om 15:34 uur
| Temperatuur | 24.0 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 3.2 km/u uit NNO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1026.5 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 17.7 km/u om 03:15 u |
| Minimum temp. | 16.0 °C om 06:42 u |
| Maximum temp. | 24.6 °C om 14:52 u |
| Windchill | 24.0 °C |
| Hitte index | 23.6 °C |
| Dauwpunt | 10.6 °C |
| Luchtvochtigheid | 43.0 % |
| Zonnestraling | 719.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 1062.0 W/m2 om 13:24 u |
| UV index | 3.2 |
| Max. UV index | 4.2 om 13:40 u |
| Zon op | 05:31 u |
| Zon onder | 21:44 u |