Actueel weer Nieuwegein
Laatste update: 2012-07-30 om 08:01 uur * gegevens meer dan 119901 uur oud!
| Temperatuur | 15.6 °C |
| Neerslag | 1.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit NNO |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1007.5 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 12.2 km/u om 05:23 u |
| Minimum temp. | 12.2 °C om 06:23 u |
| Maximum temp. | 15.8 °C om 07:53 u |
| Windchill | 15.6 °C |
| Hitte index | 15.6 °C |
| Dauwpunt | 15.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 99.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:39 u |
| Zon onder | 22:12 u |