Actueel weer Olst
Laatste update: 2010-05-07 om 20:44 uur * gegevens meer dan 140710 uur oud!
| Temperatuur | 7.3 °C |
| Neerslag | 3.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit NNO |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1008.2 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 19.3 km/u om 02:43 u |
| Minimum temp. | 5.1 °C om 04:43 u |
| Maximum temp. | 9.3 °C om 14:21 u |
| Windchill | 7.3 °C |
| Hitte index | 7.4 °C |
| Dauwpunt | 6.6 °C |
| Luchtvochtigheid | 95.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:52 u |
| Zon onder | 21:11 u |