Actueel weer Rijswijk (NB)
Laatste update: 2013-10-28 om 21:20 uur * gegevens meer dan 110228 uur oud!
| Temperatuur | 11.1 °C |
| Neerslag | 13.2 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 8.7 km/u uit ZW |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1001.9 hPa |
| Barometer trend | Stijgend |
| Maximale windsnelheid | 29.8 km/u om 06:38 u |
| Minimum temp. | 10.6 °C om 18:55 u |
| Maximum temp. | 17.8 °C om 12:19 u |
| Windchill | 10.2 °C |
| Hitte index | 11.1 °C |
| Dauwpunt | 9.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 89.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 07:27 u |
| Zon onder | 17:19 u |