Actueel weer Rotselaar
Laatste update: 2016-03-23 om 11:13 uur * gegevens meer dan 89189 uur oud!
| Temperatuur | 8.8 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | km/u uit |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1014.3 hPa |
| Barometer trend | Langzaam stijgend |
| Maximale windsnelheid | 0.0 km/u om 00:00 u |
| Minimum temp. | 3.1 °C om 01:48 u |
| Maximum temp. | 8.9 °C om 10:52 u |
| Windchill | 8.8 °C |
| Hitte index | 8.7 °C |
| Dauwpunt | 5.7 °C |
| Luchtvochtigheid | 81.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:36 u |
| Zon onder | 18:59 u |