Actueel weer Serooskerke
Laatste update: 2016-07-31 om 18:40 uur * gegevens meer dan 86064 uur oud!
| Temperatuur | 21.6 °C |
| Neerslag | 0.7 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.2 km/u uit ZO |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1017.3 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 8.5 km/u om 11:44 u |
| Minimum temp. | 16.0 °C om 11:06 u |
| Maximum temp. | 22.0 °C om 13:56 u |
| Windchill | 21.6 °C |
| Hitte index | 21.6 °C |
| Dauwpunt | 14.7 °C |
| Luchtvochtigheid | 65.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 08:02 u |
| Zon onder | 20:09 u |