Actueel weer Silvolde
Laatste update: 2026-04-27 om 05:00 uur
| Temperatuur | 3.3 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 1.4 km/u uit NNO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1024.1 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 9.7 km/u om 00:14 u |
| Minimum temp. | 3.3 °C om 04:57 u |
| Maximum temp. | 8.3 °C om 00:00 u |
| Windchill | 3.3 °C |
| Hitte index | 3.3 °C |
| Dauwpunt | 1.5 °C |
| Luchtvochtigheid | 88.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 00:00 u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:12 u |
| Zon onder | 20:52 u |