Actueel weer Smeerebbe-Vloerzegem
Laatste update: 2026-04-05 om 14:46 uur
| Temperatuur | 13.1 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 11.2 km/u uit Z |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1019.4 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 35.3 km/u om 02:37 u |
| Minimum temp. | 10.9 °C om 07:59 u |
| Maximum temp. | 15.3 °C om 01:52 u |
| Windchill | 11.6 °C |
| Hitte index | 13.1 °C |
| Dauwpunt | 5.7 °C |
| Luchtvochtigheid | 61.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 00:00 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 00:00 u |
| Zon onder | 20:23 u |