Actueel weer Smeerebbe-Vloerzegem
Laatste update: 2026-05-20 om 20:23 uur
| Temperatuur | 16.2 °C |
| Neerslag | 4.4 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 4.7 km/u uit ZW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1024.5 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 30.6 km/u om 13:43 u |
| Minimum temp. | 12.4 °C om 03:24 u |
| Maximum temp. | 18.9 °C om 15:00 u |
| Windchill | 16.2 °C |
| Hitte index | 16.2 °C |
| Dauwpunt | 10.9 °C |
| Luchtvochtigheid | 71.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 00:00 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 00:00 u |
| Zon onder | 21:34 u |