Actueel weer Tuitjenhorn
Laatste update: 2026-04-01 om 09:11 uur
| Temperatuur | 7.8 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 4.0 km/u uit ZZO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1026.5 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 10.1 km/u om 08:55 u |
| Minimum temp. | 5.1 °C om 00:18 u |
| Maximum temp. | 7.8 °C om 09:10 u |
| Windchill | 7.2 °C |
| Hitte index | 7.8 °C |
| Dauwpunt | 6.9 °C |
| Luchtvochtigheid | 94.0 % |
| Zonnestraling | 99.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 99.0 W/m2 om 09:09 u |
| UV index | 0.4 |
| Max. UV index | 0.4 om 09:09 u |
| Zon op | 07:15 u |
| Zon onder | 20:15 u |