Actueel weer Tweede Exloërmond
Laatste update: 2019-05-05 om 09:53 uur * gegevens meer dan 61878 uur oud!
| Temperatuur | 8.4 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 16.6 km/u uit WNW |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 1020.0 hPa |
| Barometer trend | Stijgt langzaam |
| Maximale windsnelheid | 22.7 km/u om 09:48 u |
| Minimum temp. | 3.0 °C om 03:30 u |
| Maximum temp. | 9.8 °C om 09:25 u |
| Windchill | 5.6 °C |
| Hitte index | 8.4 °C |
| Dauwpunt | 1.0 °C |
| Luchtvochtigheid | 59.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:53 u |
| Zon onder | 21:07 u |