Actueel weer Vechmaal (Heers) (BMCBi)
Laatste update: 2026-04-04 om 12:30 uur
| Temperatuur | 12.3 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 11.5 km/u uit W |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1022.5 hPa |
| Barometer trend | 1 |
| Maximale windsnelheid | km/u om u |
| Minimum temp. | 12.2 °C om u |
| Maximum temp. | 12.3 °C om u |
| Windchill | 12.3 °C |
| Hitte index | 12.3 °C |
| Dauwpunt | 9.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 82.4 % |
| Zonnestraling | 116.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 132.0 W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 07:07 u |
| Zon onder | 20:15 u |