Actueel weer Veghel (beukelaar)
Laatste update: 2011-11-19 om 01:25 uur * gegevens meer dan 127204 uur oud!
| Temperatuur | 11.3 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.7 km/u uit Z |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1016.0 hPa |
| Barometer trend | Dalend |
| Maximale windsnelheid | 12.6 km/u om 01:46 u |
| Minimum temp. | 2.4 °C om 00:32 u |
| Maximum temp. | 11.3 °C om 13:20 u |
| Windchill | 11.3 °C |
| Hitte index | 11.3 °C |
| Dauwpunt | 10.5 °C |
| Luchtvochtigheid | 95.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:41 u |
| Zon onder | 18:48 u |