Actueel weer Velp
Laatste update: 2026-05-13 om 07:10 uur
| Temperatuur | 6.6 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | km/u uit |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1003.4 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 0.0 km/u om 00:00 u |
| Minimum temp. | 5.9 °C om 06:15 u |
| Maximum temp. | 9.2 °C om 00:47 u |
| Windchill | °C |
| Hitte index | 6.6 °C |
| Dauwpunt | 5.2 °C |
| Luchtvochtigheid | 91.0 % |
| Zonnestraling | 35.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 37.0 W/m2 om 07:07 u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:45 u |
| Zon onder | 21:20 u |