Actueel weer Poeldijk (Westland-De Poel)
Laatste update: 2026-05-16 om 19:25 uur
| Temperatuur | 12.0 °C |
| Neerslag | 1.2 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 8.7 km/u uit WNW |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1007.9 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 31.5 km/u om 13:53 u |
| Minimum temp. | 7.6 °C om 04:13 u |
| Maximum temp. | 13.1 °C om 18:32 u |
| Windchill | 10.4 °C |
| Hitte index | 12.0 °C |
| Dauwpunt | 6.7 °C |
| Luchtvochtigheid | 70.0 % |
| Zonnestraling | 145.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 1000.0 W/m2 om 15:00 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 5.6 om 10:57 u |
| Zon op | 05:47 u |
| Zon onder | 21:32 u |