Actueel weer Wezep
Laatste update: 2026-05-12 om 01:44 uur * gegevens meer dan 388 uur oud!
| Temperatuur | 7.4 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 16.3 km/u uit WNW |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 1006.5 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 41.8 km/u om 00:09 u |
| Minimum temp. | 7.2 °C om 00:28 u |
| Maximum temp. | 7.6 °C om 01:27 u |
| Windchill | 4.8 °C |
| Hitte index | 7.4 °C |
| Dauwpunt | 2.3 °C |
| Luchtvochtigheid | 70.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 01:42 u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:44 u |
| Zon onder | 21:20 u |