Actueel weer Wijk bij Duurstede (Stenen)
Laatste update: 2026-05-27 om 15:34 uur
| Temperatuur | 24.4 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 9.1 km/u uit O |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1025.8 hPa |
| Barometer trend | gelijkblijvend |
| Maximale windsnelheid | 22.5 km/u om 15:24 u |
| Minimum temp. | 15.4 °C om 06:32 u |
| Maximum temp. | 25.4 °C om 14:38 u |
| Windchill | 24.4 °C |
| Hitte index | 24.4 °C |
| Dauwpunt | 11.3 °C |
| Luchtvochtigheid | 44.0 % |
| Zonnestraling | 798.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 1074.0 W/m2 om 14:32 u |
| UV index | 4.1 |
| Max. UV index | 5.8 om 14:32 u |
| Zon op | 05:29 u |
| Zon onder | 21:42 u |