Actueel weer Wijk bij Duurstede (Horden)
Laatste update: 2026-05-20 om 17:10 uur
| Temperatuur | 18.8 °C |
| Neerslag | 1.8 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 11.7 km/u uit W |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1020.1 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 33.8 km/u om 11:33 u |
| Minimum temp. | 12.4 °C om 06:08 u |
| Maximum temp. | 18.8 °C om 17:09 u |
| Windchill | 18.8 °C |
| Hitte index | 18.7 °C |
| Dauwpunt | 11.9 °C |
| Luchtvochtigheid | 64.0 % |
| Zonnestraling | 626.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 1067.0 W/m2 om 12:24 u |
| UV index | 2.2 |
| Max. UV index | 5.7 om 13:40 u |
| Zon op | 06:20 u |
| Zon onder | 22:16 u |