Actueel weer Wijk bij Duurstede (Horden)
Laatste update: 2026-04-05 om 15:25 uur
| Temperatuur | 13.8 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 19.1 km/u uit WZW |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 1016.1 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 46.7 km/u om 05:09 u |
| Minimum temp. | 11.3 °C om 08:53 u |
| Maximum temp. | 14.6 °C om 04:21 u |
| Windchill | 12.5 °C |
| Hitte index | 13.7 °C |
| Dauwpunt | 4.9 °C |
| Luchtvochtigheid | 55.0 % |
| Zonnestraling | 406.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 784.0 W/m2 om 14:51 u |
| UV index | 2.4 |
| Max. UV index | 2.9 om 13:47 u |
| Zon op | 07:47 u |
| Zon onder | 21:01 u |