Actueel weer Wijk bij Duurstede
Laatste update: 2013-10-27 om 19:31 uur * gegevens meer dan 110259 uur oud!
| Temperatuur | 25.3 °C |
| Neerslag | 4.1 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit N |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1003.0 hPa |
| Barometer trend | Steigend |
| Maximale windsnelheid | 21.0 km/u om 12:28 u |
| Minimum temp. | 12.8 °C om 00:00 u |
| Maximum temp. | 25.3 °C om 12:31 u |
| Windchill | 25.3 °C |
| Hitte index | 28.1 °C |
| Dauwpunt | 22.8 °C |
| Luchtvochtigheid | 86.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 00:00 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 07:26 u |
| Zon onder | 17:21 u |