Actueel weer Winterswijk (Henxel)
Laatste update: 2026-03-30 om 16:03 uur
| Temperatuur | 6.4 °C |
| Neerslag | 11.8 mm |
| Regensnelheid | 3.2 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 20.9 km/u uit NW |
| Windkracht | 4 bft - Matig |
| Barometer | 1013.0 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 49.9 km/u om 14:16 u |
| Minimum temp. | 4.2 °C om 07:24 u |
| Maximum temp. | 10.1 °C om 15:08 u |
| Windchill | 2.5 °C |
| Hitte index | 6.1 °C |
| Dauwpunt | 1.5 °C |
| Luchtvochtigheid | 71.0 % |
| Zonnestraling | 83.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 802.0 W/m2 om 13:52 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 1.8 om 13:52 u |
| Zon op | 07:14 u |
| Zon onder | 20:04 u |