Actueel weer Zoetermeer (Palenstein)
Laatste update: 2013-05-25 om 13:23 uur * gegevens meer dan 113981 uur oud!
| Temperatuur | 10.3 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 12.9 km/u uit N |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 1016.7 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 32.2 km/u om 12:37 u |
| Minimum temp. | 4.7 °C om 03:27 u |
| Maximum temp. | 11.3 °C om 12:20 u |
| Windchill | 8.4 °C |
| Hitte index | 10.2 °C |
| Dauwpunt | 6.6 °C |
| Luchtvochtigheid | 78.0 % |
| Zonnestraling | 371.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 1044.0 W/m2 om 12:11 u |
| UV index | 4.1 |
| Max. UV index | 5.0 om 11:58 u |
| Zon op | 05:35 u |
| Zon onder | 21:44 u |