Actueel weer Blaasveld
Laatste update: 2011-11-23 om 17:56 uur * gegevens meer dan 127151 uur oud!
| Temperatuur | 11.7 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit ZO |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1029.2 hPa |
| Barometer trend | sterk |
| Maximale windsnelheid | 4.5 km/u om 14:20 u |
| Minimum temp. | 7.3 °C om 01:25 u |
| Maximum temp. | 12.9 °C om 13:50 u |
| Windchill | 11.7 °C |
| Hitte index | 11.7 °C |
| Dauwpunt | 9.3 °C |
| Luchtvochtigheid | 85.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 00:00 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.3 om 11:30 u |
| Zon op | 08:11 u |
| Zon onder | 16:45 u |