Actueel weer Den Bosch
Laatste update: 2026-04-03 om 01:45 uur
| Temperatuur | 3.3 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit N |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1019.8 hPa |
| Barometer trend | gelijkblijvend |
| Maximale windsnelheid | 25.7 km/u om 12:35 u |
| Minimum temp. | 3.3 °C om 01:45 u |
| Maximum temp. | 10.8 °C om 12:00 u |
| Windchill | 3.3 °C |
| Hitte index | 3.3 °C |
| Dauwpunt | 0.5 °C |
| Luchtvochtigheid | 82.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 261.0 W/m2 om 15:05 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 1.4 om 15:05 u |
| Zon op | 07:11 u |
| Zon onder | 20:15 u |