Actueel weer Drempt
Laatste update: 2015-01-22 om 21:36 uur * gegevens meer dan 99404 uur oud!
| Temperatuur | 0.5 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 4.8 km/u uit N |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1022.3 hPa |
| Barometer trend | Langzaam stijgend |
| Maximale windsnelheid | 24.1 km/u om 09:26 u |
| Minimum temp. | -2.2 °C om 03:34 u |
| Maximum temp. | 1.0 °C om 19:16 u |
| Windchill | -0.9 °C |
| Hitte index | 0.4 °C |
| Dauwpunt | -0.8 °C |
| Luchtvochtigheid | 91.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 08:28 u |
| Zon onder | 17:04 u |