Actueel weer Engelen
Laatste update: 2011-07-21 om 08:47 uur * gegevens meer dan 130162 uur oud!
| Temperatuur | 16.4 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit NNW |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1013.0 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 4.7 km/u om 05:18 u |
| Minimum temp. | 14.2 °C om 03:54 u |
| Maximum temp. | 16.4 °C om 06:25 u |
| Windchill | 16.4 °C |
| Hitte index | 16.4 °C |
| Dauwpunt | 15.8 °C |
| Luchtvochtigheid | 96.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:46 u |
| Zon onder | 21:45 u |