Actueel weer Gouda (Plaswijck)
Laatste update: 2026-05-13 om 21:06 uur
| Temperatuur | 9.4 °C |
| Neerslag | 1.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit N |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 997.8 hPa |
| Barometer trend | Dalend |
| Maximale windsnelheid | 35.0 km/u om 10:12 u |
| Minimum temp. | 7.2 °C om 05:21 u |
| Maximum temp. | 13.3 °C om 15:17 u |
| Windchill | 9.4 °C |
| Hitte index | 11.8 °C |
| Dauwpunt | 6.3 °C |
| Luchtvochtigheid | 81.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:50 u |
| Zon onder | 21:26 u |