Actueel weer Groenlo (Boksveen)
Laatste update: 2012-05-22 om 20:55 uur * gegevens meer dan 122805 uur oud!
| Temperatuur | 0.0 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1002.9 hPa |
| Barometer trend | Langzaam stijgend |
| Maximale windsnelheid | 0.0 km/u om 00:02 u |
| Minimum temp. | 999.0 °C om 00:02 u |
| Maximum temp. | -500.0 °C om 00:02 u |
| Windchill | 0.0 °C |
| Hitte index | 0.0 °C |
| Dauwpunt | 0.0 °C |
| Luchtvochtigheid | 0.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:29 u |
| Zon onder | 21:32 u |