Actueel weer Heerde (Oost)
Laatste update: 2014-02-16 om 18:50 uur * gegevens meer dan 107393 uur oud!
| Temperatuur | 5.3 °C |
| Neerslag | 4.9 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 6.9 km/u uit ZW |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1007.3 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 30.7 km/u om 04:14 u |
| Minimum temp. | 4.8 °C om 08:14 u |
| Maximum temp. | 10.8 °C om 12:14 u |
| Windchill | 4.8 °C |
| Hitte index | 5.4 °C |
| Dauwpunt | -2.5 °C |
| Luchtvochtigheid | 57.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 07:50 u |
| Zon onder | 17:49 u |