Actueel weer Hoek van Holland (KNMI)
Laatste update: 2026-04-14 om 08:40 uur
| Temperatuur | 9.7 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 2.7 km/u uit W |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1019.3 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | km/u om u |
| Minimum temp. | °C om u |
| Maximum temp. | °C om u |
| Windchill | 8.3 °C |
| Hitte index | 9.7 °C |
| Dauwpunt | 7.5 °C |
| Luchtvochtigheid | 86.0 % |
| Zonnestraling | 214.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:48 u |
| Zon onder | 20:39 u |