Actueel weer Tinte
Laatste update: 2026-04-15 om 23:08 uur * gegevens meer dan 335 uur oud!
| Temperatuur | 13.1 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit O |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1017.7 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 0.0 km/u om 00:00 u |
| Minimum temp. | 6.7 °C om 05:01 u |
| Maximum temp. | 20.2 °C om 16:23 u |
| Windchill | 13.1 °C |
| Hitte index | 12.9 °C |
| Dauwpunt | 9.7 °C |
| Luchtvochtigheid | 80.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:41 u |
| Zon onder | 20:37 u |