Actueel weer Holsloot
Laatste update: 2026-04-01 om 18:19 uur
| Temperatuur | 12.2 °C |
| Neerslag | 0.2 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 9.3 km/u uit ZZO |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1021.7 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 20.5 km/u om 17:27 u |
| Minimum temp. | 0.1 °C om 02:15 u |
| Maximum temp. | 12.6 °C om 17:55 u |
| Windchill | 11.8 °C |
| Hitte index | 12.2 °C |
| Dauwpunt | 3.9 °C |
| Luchtvochtigheid | 57.0 % |
| Zonnestraling | 236.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 898.0 W/m2 om 12:19 u |
| UV index | 0.7 |
| Max. UV index | 4.3 om 13:09 u |
| Zon op | 07:07 u |
| Zon onder | 20:07 u |