Actueel weer Hoogeloon
Laatste update: 2026-03-30 om 14:50 uur
| Temperatuur | 7.5 °C |
| Neerslag | 4.8 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 12.9 km/u uit NW |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 1018.7 hPa |
| Barometer trend | Stijgend |
| Maximale windsnelheid | 77.2 km/u om 11:50 u |
| Minimum temp. | 4.7 °C om 04:40 u |
| Maximum temp. | 9.0 °C om 11:40 u |
| Windchill | 5.2 °C |
| Hitte index | 7.5 °C |
| Dauwpunt | 5.5 °C |
| Luchtvochtigheid | 87.0 % |
| Zonnestraling | 183.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 715.0 W/m2 om 12:20 u |
| UV index | 0.8 |
| Max. UV index | 3.1 om 14:20 u |
| Zon op | 07:18 u |
| Zon onder | 20:08 u |