Actueel weer Kerkdriel
Laatste update: 2014-09-28 om 23:48 uur * gegevens meer dan 101539 uur oud!
| Temperatuur | 16.9 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit ZZO |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1021.4 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 0.0 km/u om 00:00 u |
| Minimum temp. | 11.3 °C om 07:38 u |
| Maximum temp. | 22.8 °C om 15:28 u |
| Windchill | 16.9 °C |
| Hitte index | 17.3 °C |
| Dauwpunt | 15.1 °C |
| Luchtvochtigheid | 89.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 07:28 u |
| Zon onder | 19:19 u |