Actueel weer Nieuwegein (zuid)
Laatste update: 2012-10-22 om 13:05 uur * gegevens meer dan 119141 uur oud!
| Temperatuur | 20.1 °C |
| Neerslag | 1.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.6 km/u uit W |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1019.0 hPa |
| Barometer trend | Dalend |
| Maximale windsnelheid | 5.4 km/u om 04:29 u |
| Minimum temp. | 12.5 °C om 08:12 u |
| Maximum temp. | 20.4 °C om 12:55 u |
| Windchill | 20.1 °C |
| Hitte index | 25.2 °C |
| Dauwpunt | 8.7 °C |
| Luchtvochtigheid | 48.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 08:57 u |
| Zon onder | 19:10 u |