Actueel weer Nieuwerkerk ad IJssel
Laatste update: 2018-04-30 om 01:55 uur * gegevens meer dan 70769 uur oud!
| Temperatuur | 9.5 °C |
| Neerslag | 3.4 mm |
| Regensnelheid | 3.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 14.0 km/u uit N |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 999.3 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 38.5 km/u om 00:02 u |
| Minimum temp. | 9.2 °C om 00:18 u |
| Maximum temp. | 9.7 °C om 01:09 u |
| Windchill | 7.2 °C |
| Hitte index | °C |
| Dauwpunt | 7.8 °C |
| Luchtvochtigheid | 89.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:15 u |
| Zon onder | 21:02 u |