Actueel weer Nieuwerkerk ad IJssel (essepark)
Laatste update: 2014-01-04 om 14:43 uur * gegevens meer dan 108603 uur oud!
| Temperatuur | 9.0 °C |
| Neerslag | 0.4 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 17.6 km/u uit ZZO |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 995.1 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 18.3 km/u om 13:50 u |
| Minimum temp. | 6.6 °C om 09:17 u |
| Maximum temp. | 9.0 °C om 00:00 u |
| Windchill | 6.4 °C |
| Hitte index | 9.0 °C |
| Dauwpunt | 6.6 °C |
| Luchtvochtigheid | 85.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 09:25 u |
| Zon onder | 17:21 u |