Actueel weer Oene
Laatste update: 2026-05-29 om 18:20 uur
| Temperatuur | 18.2 °C |
| Neerslag | 13.2 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 4.4 km/u uit NW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1023.0 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 27.7 km/u om 16:59 u |
| Minimum temp. | 13.9 °C om 02:49 u |
| Maximum temp. | 32.8 °C om 14:09 u |
| Windchill | 18.2 °C |
| Hitte index | 18.5 °C |
| Dauwpunt | 16.9 °C |
| Luchtvochtigheid | 92.0 % |
| Zonnestraling | 55.6 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 834.5 W/m2 om 12:59 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 8.0 om 12:59 u |
| Zon op | 05:21 u |
| Zon onder | 21:44 u |