Actueel weer Papendrecht
Laatste update: 2010-12-14 om 21:37 uur * gegevens meer dan 135392 uur oud!
| Temperatuur | 4.1 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 11.3 km/u uit ONO |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1027.2 hPa |
| Barometer trend | Langzaam dalend |
| Maximale windsnelheid | 29.1 km/u om 20:46 u |
| Minimum temp. | -3.6 °C om 14:25 u |
| Maximum temp. | 4.3 °C om 21:28 u |
| Windchill | 1.3 °C |
| Hitte index | 4.0 °C |
| Dauwpunt | 1.5 °C |
| Luchtvochtigheid | 83.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 08:42 u |
| Zon onder | 16:31 u |