Actueel weer 's-Gravenzande
Laatste update: 2026-04-03 om 11:42 uur
| Temperatuur | 10.6 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 20.9 km/u uit ZZO |
| Windkracht | 4 bft - Matig |
| Barometer | 1014.6 hPa |
| Barometer trend | Dalend |
| Maximale windsnelheid | 51.5 km/u om 10:46 u |
| Minimum temp. | 4.8 °C om 02:12 u |
| Maximum temp. | 10.6 °C om 11:38 u |
| Windchill | 7.3 °C |
| Hitte index | 10.3 °C |
| Dauwpunt | 5.6 °C |
| Luchtvochtigheid | 71.0 % |
| Zonnestraling | 341.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 691.0 W/m2 om 11:31 u |
| UV index | 1.6 |
| Max. UV index | 2.1 om 11:30 u |
| Zon op | 07:14 u |
| Zon onder | 20:20 u |