Actueel weer Scheemda
Laatste update: 2026-05-26 om 13:30 uur
| Temperatuur | 29.6 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 7.9 km/u uit W |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1026.5 hPa |
| Barometer trend | Langzaam dalend |
| Maximale windsnelheid | 19.4 km/u om 10:16 u |
| Minimum temp. | 14.7 °C om 05:02 u |
| Maximum temp. | 29.8 °C om 13:09 u |
| Windchill | 29.6 °C |
| Hitte index | 29.6 °C |
| Dauwpunt | 15.7 °C |
| Luchtvochtigheid | 43.0 % |
| Zonnestraling | 865.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 00:00 u |
| UV index | 5.6 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 05:18 u |
| Zon onder | 21:42 u |