Actueel weer Schoten
Laatste update: 2011-10-27 om 18:42 uur * gegevens meer dan 127798 uur oud!
| Temperatuur | 12.7 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1012.4 hPa |
| Barometer trend | Langzaam stijgend |
| Maximale windsnelheid | 15.9 km/u om 14:07 u |
| Minimum temp. | 6.2 °C om 02:16 u |
| Maximum temp. | 20.7 °C om 15:11 u |
| Windchill | 12.7 °C |
| Hitte index | 12.7 °C |
| Dauwpunt | 9.3 °C |
| Luchtvochtigheid | 80.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 08:25 u |
| Zon onder | 18:26 u |