Actueel weer Utrecht (west)
Laatste update: 2012-08-10 om 11:20 uur * gegevens meer dan 120895 uur oud!
| Temperatuur | 19.0 °C |
| Neerslag | 0.2 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit ONO |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1028.0 hPa |
| Barometer trend | Stijgend |
| Maximale windsnelheid | 0.0 km/u om 14:40 u |
| Minimum temp. | 7.0 °C om 10:04 u |
| Maximum temp. | 19.4 °C om 11:12 u |
| Windchill | 19.0 °C |
| Hitte index | 24.6 °C |
| Dauwpunt | 11.6 °C |
| Luchtvochtigheid | 62.0 % |
| Zonnestraling | 640.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 640.0 W/m2 om 11:17 u |
| UV index | 4.5 |
| Max. UV index | 4.5 om 11:19 u |
| Zon op | 06:14 u |
| Zon onder | 21:12 u |