Actueel weer Wagenborgen
Laatste update: 2026-04-03 om 10:40 uur
| Temperatuur | 6.5 °C |
| Neerslag | 0.2 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 8.5 km/u uit Z |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1014.2 hPa |
| Barometer trend | Langzaam dalend |
| Maximale windsnelheid | 14.4 km/u om 10:29 u |
| Minimum temp. | 1.4 °C om 04:56 u |
| Maximum temp. | 6.5 °C om 10:39 u |
| Windchill | 4.8 °C |
| Hitte index | 6.5 °C |
| Dauwpunt | 1.6 °C |
| Luchtvochtigheid | 71.0 % |
| Zonnestraling | 278.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | 2.0 |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 07:01 u |
| Zon onder | 20:11 u |