Actueel weer Goude (RTV Gouwestad)
Laatste update: 2026-05-11 om 23:04 uur
| Temperatuur | 5.3 °C |
| Neerslag | 1.0 mm |
| Regensnelheid | 0.8 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 7.7 km/u uit WNW |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1009.8 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 49.7 km/u om 22:47 u |
| Minimum temp. | 5.3 °C om 23:03 u |
| Maximum temp. | 11.8 °C om 10:43 u |
| Windchill | 3.3 °C |
| Hitte index | °C |
| Dauwpunt | 1.8 °C |
| Luchtvochtigheid | 78.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:54 u |
| Zon onder | 21:14 u |