België actueel weer

Legenda
lichtgrijs - Oude data of data van een sensor met een mogelijke storing of storing in het verleden
*** Registreert neerslag niet vanaf 0:00u, daarom niet weergegeven in deze lijst.

Klik op een kolomtitel om op die kolom te sorteren.

PlaatsnaamStations
type*
Temp. Neerslag
v.a. 0:00u
Wind
snel
heid
Wind
kracht
Wind
rich
ting
Lucht
druk
Verberg
offline
weerstation
Antwerpen (Oost)S10.6 °0.0 mm1.41 bftn1032.5
Antwerpen (PWSW)V10.0 °0.0 mm5.62 bftnno1032.0
AnzegemB10.0 °0.3 mm0.00 bftono1031.5
Archennes (BMCBi)V9.2 °0.0 mm bft
Arendonk (BMCBi)S9.2 °0.0 mm bft
Arlon (CWOP)S6.1 °0.0 mm1.41 bftono982.3
Assenede9.9 °0.2 mm0.00 bftno1032.0
Aubange (BMCBi)5.8 °0.0 mm bft1032.6
Avelgem (BMCBi)B9.1 °0.0 mm bft1032.6
Baelen (BMCBi)6.3 °0.0 mm bft1035.0
Balatre (BMCBi)8.9 °0.0 mm bft
Balen (BMCBi)B9.2 °0.0 mm bft1087.8
Baraque de Fraiture (BMCBi)V4.8 °0.0 mm bft1033.2
Beauraing (BMCBi) 5.6 ° 0.0 mm bft 1032.6* data meer dan 6 uur oud
Beauvechain (PWSW) V 8.7 ° 0.0 mm 3.6 1 bft 1031.9* data meer dan 1 uur oud
BeerseB9.7 °0.2 mm1.51 bftono1032.4
Bierset (PWSW)V8.0 °0.0 mm9.32 bftno1032.0
Bievre (BMCBi)7.2 °0.0 mm bft1033.8
BlankenbergeS11.1 °0.3 mm0.00 bfto1032.9
Bornem (BMCBi)B9.6 °0.0 mm bft
Brakel (BMCBi)V9.9 °0.0 mm bft
Branchon (BMCBi)8.9 °0.0 mm bft
Braunlauf (BMCBi)V6.8 °0.0 mm bft
BreeB9.9 °0.2 mm2.01 bfto1032.2
Bree (Steinberg) (BMCBi)V9.4 °0.0 mm bft
Brugge (CWOP) 11.7 ° 0.0 mm 13.0 3 bft n 1030.6* data meer dan 25 uur oud
Brugge Assebroek (BMCBi)8.8 °0.0 mm bft
Brugge2 (BMCBi) °0.0 mm bft
Brugge_Male (BMCBi)9.5 °0.0 mm0.00 bftn
Bullingen (BMCBi)5.6 °0.0 mm bft
Butgenbach (BMCBi)V5.7 °0.0 mm bft
Buzenol (KMI)V7.0 °0.0 mm7.22 bftnno1031.9
Charleroi (PWSW)V9.0 °0.0 mm11.12 bftnno1031.0
Chastre (BMCBi)8.9 °0.0 mm bft1032.2
Chatelet (BMCBi)9.4 °0.0 mm bft1034.3
Chievres (PWSW) V ° 0.0 mm bft * data meer dan 56 uur oud
Cobru-Bastogne (BMCBi)V4.0 °0.0 mm bft
Comines-WarnetoV7.4 °0.0 mm3.01 bftn1034.0
CorroyLeGrand (BMCBi)8.8 °0.0 mm bft1032.4
CroixScaille (BMCBi)6.4 °0.0 mm bft1032.8
De Haan (BMCBi)11.4 °0.0 mm bft
DeidenbergV5.8 °0.0 mm bft1034.1
Deinze (BMCBi)9.2 °0.0 mm bft
Dongelberg8.9 °0.3 mm0.00 bftono1031.5
DuisburgB9.4 °0.0 mm0.00 bftnnw1032.5
Faulx Les Tombes (BMCBi)S8.4 °0.0 mm bft
Fauvillers (BMCBi)6.8 °0.0 mm bft1034.2
Florennes (PWSW) V 8.4 ° 0.0 mm 10.8 2 bft no 1031.2* data meer dan 2 uur oud
Frassem_Arlon (BMCBi)6.3 °0.0 mm bft1034.0
Galmaarden (BMCBi)9.5 °0.0 mm bft1035.0
Genk_Bokrijk (BMCBi) °0.0 mm bft
Geraardsbergen (Moerbeke)B9.4 °0.0 mm4.81 bftn1032.0
Gingelom (BMCBi)V °0.0 mm5.01 bftozo
Grandru (BMCBi)B4.5 °0.0 mm bft
Haacht9.5 °0.2 mm0.00 bftn1032.5
Hainin_Hensies (BMCBi)9.9 °0.0 mm bft1035.0
Halle (BMCBi) °0.0 mm bft
Ham (BMCBi)9.3 °0.0 mm bft1031.1
Hastiere (BMCBi)9.1 °0.0 mm bft1032.7
Heist-op-den-BergB9.8 °0.2 mm0.00 bftno1033.0
Heist-op-den-Berg (Hallaar) (BMCBi)9.5 °0.0 mm bft
HemiksemS10.0 °0.1 mm6.12 bftno1032.9
Herhet (CWOP)8.9 °0.0 mm1.41 bftnno1031.8
Hotton (BMCBi)S7.9 °0.0 mm6.12 bftno1030.6
Hour (Houyet) (BMCBi)8.3 °0.0 mm bft
Houthalen (Helchteren) (BMCBi)S °0.0 mm bft
Hunmain2 (BMCBi)7.7 °0.0 mm bft
IzegemB8.7 °0.0 mm2.21 bftnw1032.9
Jabbeke (BMCBi)V9.6 °0.0 mm0.00 bftnno
Kampenhout9.4 °0.3 mm0.00 bftno1036.9
Kapelle op den BosB9.7 °0.0 mm0.00 bftnno1032.5
Kerkom (BMCBi)9.1 °0.0 mm bft1034.0
KleineBrogel (PWSW) V 9.3 ° 0.0 mm 3.6 1 bft 1032.0* data meer dan 1 uur oud
Koksijde (PWSW)V9.8 °0.0 mm3.61 bft1032.5
Kuringen (BMCBi)9.6 °0.0 mm bft1034.1
La-Fosse (Manhay) (BMCBi)V5.8 °0.0 mm bft1033.3
Landenne (BMCBi)8.2 °0.0 mm bft1033.2
Lasne (Beaumont)8.8 °0.3 mm0.00 bftn
Lasne (Beaumont2)9.0 °0.4 mm4.61 bftnno1033.6
LembekeS9.9 °0.2 mm0.40 bftno1031.8
Lichtervelde (CWOP)8.9 °0.3 mm4.71 bftn1032.7
Lichtervelde2 (BMCBi)9.2 °0.0 mm bft1033.4
Lievegem (BMCBi) °0.0 mm2.91 bftnno
LintB9.6 °0.2 mm0.50 bftn893.7
LobbesB9.4 °0.2 mm1.71 bftno1031.0
Lochristi10.0 °0.3 mm0.00 bft1034.0
Loker (CWOP)8.9 °0.0 mm0.00 bftnno1033.1
LonderzeelB9.9 °0.3 mm0.00 bftono1032.6
Losheimergraben (BMCBi)5.0 °0.0 mm bft
Louviegne (BMCBi)7.4 °0.0 mm bft1033.8
MaaseikB8.9 °0.0 mm4.91 bftn1032.1
Maaseik (Neeroeteren) (BMCBi)B °0.0 mm bft
Malderen (BMCBi)9.6 °0.0 mm bft
Malle (BMCBi)9.6 °0.0 mm bft
Marbais (BMCBi)8.7 °0.0 mm bft1032.9
Maspelt (BMCBi)6.5 °0.0 mm bft
Massul (Neufchateau) (BMCBi)V6.1 °0.0 mm6.82 bftono
Merelbeke (BMCBi)9.7 °0.0 mm bft
Mont Rigi (KMI)V4.9 °0.0 mm5.11 bftono1032.4
Mont-Rigi (BMCBi)5.0 °0.0 mm3.61 bftnno
Moyen (BMCBi)S7.3 °0.0 mm0.00 bftzo
Murringen (BMCBi)5.4 °0.0 mm bft
Musson (BMCBi)5.9 °0.0 mm bft
Mürrringen (BMCBi)V5.4 °0.0 mm bft
Nassogne (BMCBi)7.2 °0.0 mm bft1041.4
Ninove-Outer (BMCBi)V9.9 °0.0 mm bft1029.5
Oedelem (BMCBi) °0.0 mm bft1033.0
Olsene (BMCBi) °0.0 mm bft
Ostende (PWSW)V11.0 °0.0 mm13.03 bftnno1033.0
Ouffet (BMCBi)7.7 °0.0 mm bft1034.7
Pelt (BMCBi)9.4 °0.0 mm bft
Pepingen (BMCBi)9.6 °0.0 mm7.22 bftnno
Pessoux (BMCBi)7.6 °0.0 mm bft
PoppelB9.4 °0.0 mm1.41 bftono1033.6
ProvenV0.0 °0.2 mm0.00 bftn1032.5
Radelange (BMCBi)V °0.0 mm3.21 bftno
RansbergV9.1 °0.2 mm4.81 bftn1032.2
Recht (BMCBi)B5.1 °0.0 mm bft
Rochefort (BMCBi)8.5 °0.0 mm bft1033.7
Rochehaut (BMCBi)V6.7 °0.0 mm bft
Rollegem (BMCBi)9.0 °0.0 mm bft1032.0
Rossignol (BMCBi)7.1 °0.0 mm bft1034.5
RotselaarS8.3 °0.0 mm0.00 bfto1032.4
Rêves (Nivelles) (BMCBi)9.0 °0.0 mm bft1030.1
Saint Hubert (BMCBi) °0.0 mm1.81 bftno
Sart_Tilman (BMCBi)8.1 °0.0 mm bft1053.9
Schaffen (KMI)V9.3 °0.0 mm7.22 bftn1032.0
Schoonaarde (Skyz)B9.8 °0.0 mm0.00 bftnnw1032.2
Seneffe (BMCBi)8.7 °0.0 mm bft0.0
Senzeille-Cerfont. (BMCBi)B8.1 °0.0 mm10.12 bftnno
Signal de Botrange (BMCBi)V4.9 °0.0 mm bft
Silly (BMCBi)B9.5 °0.0 mm bft1037.8
SintKatelijne-WaverS9.6 °0.2 mm0.81 bftnnw1033.0
SintNiklaas (BMCBi)9.9 °0.0 mm bft1034.7
SintTruiden (Noord)B9.3 °0.0 mm bft1033.7
Sivry_Rance (BMCBi)8.2 °0.0 mm bft1034.9
Solre (BMCBi)9.4 °0.0 mm bft1032.3
Spa (CWOP)8.3 °0.0 mm37.15 bftnnw1031.9
SpyJemeppe (BMCBi)8.5 °0.0 mm bft
Spy_Jemeppe (BMCBi)8.5 °0.0 mm bft
St-Pieters-Voeren (BMCBi)V8.4 °0.0 mm4.01 bftwnw1034.9
StJansMolenbeek (BMCBi)10.6 °0.0 mm bft1032.6
StLaureins (BMCBi)9.8 °0.0 mm bft
StPietersRode (BMCBi)9.1 °0.0 mm bft1031.5
Staden (Westrozebeke) (BMCBi)8.5 °0.0 mm bft
Stekene (BMCBi)9.5 °0.0 mm bft
Stockem (CWOP)6.1 °0.0 mm0.00 bftono1031.2
Stree_Modave (BMCBi)7.8 °0.0 mm bft1030.3
Sugny (BMCBi)6.3 °0.0 mm bft1031.7
Tailles (BMCBi)V °0.0 mm6.12 bftno
TessenderloB9.4 °0.0 mm1.61 bftnno1033.2
Theux (BMCBi)V8.7 °0.0 mm bft
Thimister (BMCBi)7.7 °0.0 mm bft1028.6
TieltS9.3 °0.2 mm0.00 bftnnw1033.1
TollembeekB10.0 °0.4 mm4.81 bftnno1032.4
Tongeren (Berg) (BMCBi)V8.6 °0.0 mm bft1031.5
Tongerlo (Bree) B 4.4 ° 0.0 mm 0.0 0 bft nnw 1033.6* data meer dan 18 uur oud
Torgny (BMCBi)6.2 °0.0 mm bft1033.8
Tournai (BMCBi)10.0 °0.0 mm bft1030.2
Ukkel (KMI)V9.7 °0.0 mm7.22 bftno1032.2
Vechmaal (Heers) (BMCBi)9.1 °0.0 mm4.01 bftno1033.6
Vedrin (BMCBi)8.8 °0.0 mm bft1032.2
Veurne (BMCBi)V9.8 °0.0 mm5.82 bftnnw
VillersLeBouillet (BMCBi)8.4 °0.0 mm bft1033.6
Virelles (BMCBi)8.6 °0.0 mm bft1031.5
Vlezenbeek (BMCBi)9.7 °0.0 mm bft1027.7
Wavre (BMCBi)9.8 °0.0 mm bft1035.2
Weismes - Remonval (BMCBi)5.9 °0.0 mm bft
Wervik (BMCBi)V8.6 °0.0 mm bft
Westende (BMCBi)11.2 °0.0 mm bft
WesterloB9.9 °0.0 mm3.21 bftn1033.2
WilseleB9.2 °0.2 mm0.00 bfto1032.5
Wingene (Leestje)V9.1 °0.2 mm8.02 bftnno1031.5
Wortegem (BMCBi)9.1 °0.0 mm bft1033.0
Wortegem-PetegemV8.9 °0.0 mm4.11 bftnnw1032.6
Wuustwezel (BMCBi)9.8 °0.0 mm bft
Xhoffraix (BMCBi)6.1 °0.0 mm bft1036.0
Yvoir (BMCBi)9.0 °0.0 mm bft
Zaventem (PWSW)V9.0 °0.0 mm7.42 bftnno1032.0
Zeebrugge (KMI)V11.9 °0.0 mm12.63 bftnno1033.0
Zepperen (BMCBi)9.2 °0.0 mm bft1032.9
Zichem (Scherpenheuvel) (BMCBi)V7.9 °0.0 mm bft
Zomergem (BMCBi)9.0 °0.0 mm bft1033.6
Zottegem (Erwetegem) (BMCBi)9.5 °0.0 mm bft
Zoutleeuw (Budingen) (BMCBi)B9.2 °0.0 mm bft
deHaan (MEW)0.0 °0.0 mm4.71 bftnno1032.2

* Stationstype: klik voor meer informatie over stationstypes.

Promotie banner

Wil je onderstaande banner met extremen op je eigen website weergeven? Kopieer dan onderstaande code volledig

weer

kopier de volgende code volledig om bovenstaande weerbanner op te nemen: