België actueel weer

Legenda
lichtgrijs - Oude data of data van een sensor met een mogelijke storing of storing in het verleden
*** Registreert neerslag niet vanaf 0:00u, daarom niet weergegeven in deze lijst.

Klik op een kolomtitel om op die kolom te sorteren.

PlaatsnaamStations
type*
Temp. Neerslag
v.a. 0:00u
Wind
snel
heid
Wind
kracht
Wind
rich
ting
Lucht
druk
Verberg
offline
weerstation
Antwerpen (Oost)S8.3 °0.0 mm1.41 bftnno1029.2
Antwerpen (PWSW)V6.0 °0.0 mm3.71 bftono1031.0
AnzegemB6.7 °0.0 mm0.00 bftw1028.8
Archennes (BMCBi)V4.2 °0.0 mm bft
Arendonk (BMCBi)S4.5 °0.0 mm bft
Arlon (CWOP) S 6.1 ° 0.0 mm 0.0 0 bft no 980.9* data meer dan 1 uur oud
Assenede8.4 °0.0 mm0.70 bftwzw1030.1
Aubange (BMCBi)1.9 °0.0 mm bft1031.9
Avelgem (BMCBi)B8.2 °0.0 mm bft1030.1
Baelen (BMCBi)7.6 °0.0 mm bft1033.7
Balatre (BMCBi) 4.4 ° 0.0 mm bft * data meer dan 2 uur oud
Balen (BMCBi)B °0.0 mm bft
Baraque de Fraiture (BMCBi)V6.1 °0.0 mm bft1032.5
Beauraing (BMCBi)3.5 °0.0 mm bft1030.5
Beauvechain (PWSW) V 8.4 ° 0.0 mm 7.2 2 bft o 1030.4* data meer dan 1 uur oud
BeerseB5.9 °0.0 mm0.00 bftozo1031.0
Bierset (PWSW)V9.0 °0.0 mm11.12 bftono1030.0
Bievre (BMCBi)0.9 °0.0 mm bft1033.6
BlankenbergeS7.2 °0.0 mm0.00 bfto1030.4
Bornem (BMCBi)B5.6 °0.0 mm bft
Brakel (BMCBi)V2.0 °0.0 mm bft
Branchon (BMCBi)6.3 °0.0 mm bft
Braunlauf (BMCBi)V-1.6 °0.0 mm bft
BreeB6.3 °0.0 mm0.00 bft1031.3
Bree (Steinberg) (BMCBi)V5.7 °0.0 mm bft
Brugge (CWOP)7.8 °0.0 mm0.00 bftnno1029.2
Brugge Assebroek (BMCBi)5.3 °0.0 mm bft
Brugge2 (BMCBi) °0.0 mm bft
Brugge_Male (BMCBi)5.2 °0.0 mm0.00 bftn
Bullingen (BMCBi)0.0 °0.0 mm bft
Butgenbach (BMCBi)V-2.2 °0.0 mm bft
Buzenol (KMI)V6.8 °0.0 mm10.32 bftnno1030.5
Charleroi (PWSW)V9.0 °0.0 mm5.62 bfto1030.0
Chastre (BMCBi)5.3 °0.0 mm bft1030.4
Chatelet (BMCBi)3.8 °0.0 mm bft1032.5
Chievres (PWSW) V ° 0.0 mm bft * data meer dan 1 uur oud
Cobru-Bastogne (BMCBi)V1.1 °0.0 mm bft
Comines-WarnetoV8.2 °0.0 mm8.02 bftn1031.0
CorroyLeGrand (BMCBi)7.2 °0.0 mm bft1030.6
CroixScaille (BMCBi)5.3 °0.0 mm bft1031.6
De Haan (BMCBi)9.2 °0.0 mm bft
DeidenbergV-1.2 °0.0 mm bft1034.9
Deinze (BMCBi)7.5 °0.0 mm bft
Dongelberg3.3 °0.0 mm0.00 bftn1029.9
DuisburgB5.3 °0.0 mm0.00 bfto1030.5
Faulx Les Tombes (BMCBi)S2.9 °0.0 mm bft
Fauvillers (BMCBi)4.3 °0.0 mm bft1033.7
Florennes (PWSW) V 7.6 ° 0.0 mm 7.2 2 bft o 1030.2* data meer dan 1 uur oud
Frassem_Arlon (BMCBi)5.4 °0.0 mm bft1032.8
Galmaarden (BMCBi)8.8 °0.0 mm bft1032.8
Genk_Bokrijk (BMCBi) °0.0 mm bft
Geraardsbergen (Moerbeke)B8.2 °0.0 mm0.00 bftono1030.0
Gingelom (BMCBi)V °0.0 mm4.31 bftno
Grandru (BMCBi)B4.9 °0.0 mm bft
Haacht7.3 °0.0 mm0.00 bftn1031.0
Hainin_Hensies (BMCBi)6.7 °0.0 mm bft1032.1
Halle (BMCBi) °0.0 mm bft
Ham (BMCBi)6.8 °0.0 mm bft1029.5
Hastiere (BMCBi)5.1 °0.0 mm bft1031.3
Heist-op-den-BergB7.4 °0.0 mm0.00 bftzo1031.6
Heist-op-den-Berg (Hallaar) (BMCBi)6.8 °0.0 mm bft
HemiksemS9.0 °0.0 mm4.41 bfto1031.6
Herhet (CWOP)3.9 °0.0 mm0.00 bftno1029.9
Hotton (BMCBi)S3.5 °0.0 mm1.81 bfto1029.4
Hour (Houyet) (BMCBi)6.4 °0.0 mm bft
Houthalen (Helchteren) (BMCBi)S5.3 °0.0 mm bft1031.8
Hunmain2 (BMCBi)6.9 °0.0 mm bft
IzegemB8.6 °0.0 mm4.31 bftono1030.2
Jabbeke (BMCBi)V6.7 °0.0 mm0.00 bftnno
Kampenhout4.4 °0.0 mm0.00 bftozo1035.5
Kapelle op den BosB7.3 °0.0 mm0.00 bfto1030.9
Kerkom (BMCBi)5.7 °0.0 mm bft1032.7
KleineBrogel (PWSW) V 6.1 ° 0.0 mm 3.6 1 bft 1030.7* data meer dan 1 uur oud
Koksijde (PWSW) V 9.5 ° 0.0 mm 7.2 2 bft 1029.9* data meer dan 3 uur oud
Kuringen (BMCBi)5.6 °0.0 mm bft1032.8
La-Fosse (Manhay) (BMCBi)V7.6 °0.0 mm bft1031.8
Landenne (BMCBi)8.7 °0.0 mm bft1031.5
Lasne (Beaumont)6.1 °0.3 mm0.00 bftn
Lasne (Beaumont2)6.2 °0.0 mm1.41 bftnnw1032.0
LembekeS5.1 °0.0 mm0.00 bftono1029.6
Lichtervelde (CWOP)8.3 °0.0 mm3.21 bftn1030.1
Lichtervelde2 (BMCBi)8.8 °0.0 mm bft1030.7
Lievegem (BMCBi) °0.0 mm2.21 bftono
LintB7.4 °0.0 mm0.00 bftzo894.2
LobbesB6.7 °0.0 mm0.00 bftono1028.6
Lochristi7.2 °0.0 mm0.00 bft1031.8
Loker (CWOP)9.4 °0.0 mm0.00 bftzw1030.0
LonderzeelB7.4 °0.0 mm0.00 bft1030.7
Losheimergraben (BMCBi)5.2 °0.0 mm bft
Louviegne (BMCBi)6.2 °0.0 mm bft1032.6
MaaseikB6.4 °0.0 mm0.00 bfto1031.0
Maaseik (Neeroeteren) (BMCBi)B °0.0 mm bft
Malderen (BMCBi)5.5 °0.0 mm bft
Malle (BMCBi)8.1 °0.0 mm bft
Marbais (BMCBi)4.9 °0.0 mm bft1031.4
Maspelt (BMCBi)5.2 °0.0 mm bft
Massul (Neufchateau) (BMCBi)V5.2 °0.2 mm5.82 bftono
Merelbeke (BMCBi)8.3 °0.0 mm bft
Mont Rigi (KMI)V5.8 °0.0 mm7.82 bfto1031.4
Mont-Rigi (BMCBi)6.1 °0.0 mm6.82 bfto
Moyen (BMCBi)S1.7 °0.0 mm1.11 bftozo
Murringen (BMCBi)-0.2 °0.0 mm bft
Musson (BMCBi)4.5 °0.0 mm bft
Mürrringen (BMCBi)V-0.2 °0.0 mm bft
Nassogne (BMCBi)8.2 °0.0 mm bft1039.7
Ninove-Outer (BMCBi)V5.8 °0.0 mm bft1027.2
Oedelem (BMCBi) °0.0 mm bft1030.5
Olsene (BMCBi) °0.0 mm bft
Ostende (PWSW)V8.0 °0.0 mm9.32 bftono1030.0
Ouffet (BMCBi)7.1 °0.0 mm bft1033.3
Pelt (BMCBi)4.7 °0.0 mm bft
Pepingen (BMCBi) °0.0 mm3.61 bftno
Pessoux (BMCBi)7.3 °0.0 mm bft
PoppelB4.8 °0.0 mm0.00 bftz1032.2
ProvenV5.2 °0.0 mm0.00 bftn1029.5
Radelange (BMCBi)V °0.0 mm0.00 bftzo
RansbergV5.9 °0.0 mm3.21 bftono1030.7
Recht (BMCBi)B1.7 °0.0 mm bft
Rochefort (BMCBi)5.2 °0.0 mm bft1032.5
Rochehaut (BMCBi)V7.2 °0.0 mm bft
Rollegem (BMCBi)8.7 °0.0 mm bft1029.4
Rossignol (BMCBi)6.4 °0.0 mm bft1033.1
RotselaarS3.9 °0.0 mm0.00 bftono1030.9
Rêves (Nivelles) (BMCBi)5.5 °0.0 mm bft1028.2
Saint Hubert (BMCBi) °0.0 mm8.32 bftono
Sart_Tilman (BMCBi)7.4 °0.0 mm bft1032.0
Schaffen (KMI) V 9.3 ° 0.0 mm 7.2 2 bft 1030.5* data meer dan 1 uur oud
Schoonaarde (Skyz)B8.2 °0.0 mm0.00 bftn1030.2
Seneffe (BMCBi)7.1 °0.0 mm bft0.0
Senzeille-Cerfont. (BMCBi)B7.2 °0.0 mm5.82 bftozo
Signal de Botrange (BMCBi)V5.4 °0.0 mm bft
Silly (BMCBi)B6.6 °0.0 mm bft1035.2
SintKatelijne-WaverS5.7 °0.0 mm0.00 bft1031.3
SintNiklaas (BMCBi)5.2 °0.0 mm bft1032.7
SintTruiden (Noord)B °0.0 mm bft
Sivry_Rance (BMCBi)6.3 °0.0 mm bft1033.1
Solre (BMCBi)4.9 °0.0 mm bft1030.5
Spa (CWOP)2.2 °0.0 mm0.00 bftzzo1031.0
SpyJemeppe (BMCBi)7.9 °0.0 mm bft
Spy_Jemeppe (BMCBi)7.9 °0.0 mm bft
St-Pieters-Voeren (BMCBi)V5.0 °0.0 mm1.41 bftnno1033.9
StJansMolenbeek (BMCBi)9.9 °0.0 mm bft1030.6
StLaureins (BMCBi)7.8 °0.0 mm bft
StPietersRode (BMCBi)6.9 °0.0 mm bft1029.8
Staden (Westrozebeke) (BMCBi)9.6 °0.0 mm bft
Stekene (BMCBi)3.9 °0.0 mm bft
Stockem (CWOP)6.1 °0.0 mm1.41 bfto1029.6
Stree_Modave (BMCBi)6.8 °0.0 mm bft1028.8
Sugny (BMCBi)5.9 °0.0 mm bft1030.5
Tailles (BMCBi)V °0.0 mm13.33 bfto
TessenderloB8.3 °0.0 mm0.00 bftono1031.5
Theux (BMCBi)V2.2 °0.0 mm bft
Thimister (BMCBi)8.9 °0.0 mm bft1027.3
TieltS8.8 °0.0 mm1.41 bftono1030.6
TollembeekB7.1 °0.0 mm0.00 bftono1030.2
Tongeren (Berg) (BMCBi)V6.5 °0.0 mm bft1030.3
Tongerlo (Bree) B 6.1 ° 0.0 mm 0.0 0 bft no 1031.5* data meer dan 2 uur oud
Torgny (BMCBi)5.7 °0.0 mm bft1032.2
Tournai (BMCBi)4.3 °0.0 mm bft1027.5
Ukkel (KMI)V8.9 °0.0 mm8.52 bfto1030.3
Vechmaal (Heers) (BMCBi)7.5 °0.0 mm6.82 bftnno1032.1
Vedrin (BMCBi)7.1 °0.0 mm bft1030.5
Veurne (BMCBi)V9.7 °0.0 mm6.52 bftono
VillersLeBouillet (BMCBi)7.7 °0.0 mm bft1032.0
Virelles (BMCBi)0.2 °0.0 mm bft1030.6
Vlezenbeek (BMCBi)9.2 °0.0 mm bft1025.7
Wavre (BMCBi)5.1 °0.0 mm bft1033.4
Weismes - Remonval (BMCBi)5.6 °0.0 mm bft
Wervik (BMCBi)V6.7 °0.0 mm bft
Westende (BMCBi)8.5 °0.0 mm bft
WesterloB8.8 °0.0 mm0.00 bftno1031.7
WilseleB8.1 °0.0 mm1.41 bftono1031.2
Wingene (Leestje)V8.4 °0.0 mm0.00 bfto1028.8
Wortegem (BMCBi)8.3 °0.0 mm bft1030.5
Wortegem-PetegemV8.3 °0.0 mm4.31 bftono1030.1
Wuustwezel (BMCBi)5.2 °0.0 mm bft
Xhoffraix (BMCBi)4.4 °0.0 mm bft1035.7
Yvoir (BMCBi)4.7 °0.0 mm bft
Zaventem (PWSW)V8.0 °0.0 mm7.42 bfto1030.0
Zeebrugge (KMI)V12.0 °0.0 mm10.72 bftono1030.9
Zepperen (BMCBi)3.8 °0.0 mm bft1031.7
Zichem (Scherpenheuvel) (BMCBi)V2.3 °0.0 mm bft
Zomergem (BMCBi)7.7 °0.0 mm bft1030.8
Zottegem (Erwetegem) (BMCBi)9.0 °0.0 mm bft
Zoutleeuw (Budingen) (BMCBi)B4.2 °0.0 mm bft
deHaan (MEW)0.0 °0.0 mm0.00 bft1029.9

* Stationstype: klik voor meer informatie over stationstypes.

Promotie banner

Wil je onderstaande banner met extremen op je eigen website weergeven? Kopieer dan onderstaande code volledig

weer

kopier de volgende code volledig om bovenstaande weerbanner op te nemen: