Nederland actueel weer

Legenda
lichtgrijs - Oude data of data van een sensor met een mogelijke storing of storing in het verleden
*** Registreert neerslag niet vanaf 0:00u, daarom niet weergegeven in deze lijst.

Klik op een kolomtitel om op die kolom te sorteren.

PlaatsnaamStations
type*
Temp. Neerslag
v.a. 0:00u
Wind
snel
heid
Wind
kracht
Wind
rich
ting
Lucht
druk
Verberg
offline
weerstation
's-GravenzandeS6.2 °0.2 mm0.00 bftono1033.0
't Harde B 13.7 ° 0.8 mm 4.7 1 bft wzw 1005.7* station tijdelijk buiten gebruik.
't ZandtS10.3 °0.0 mm0.70 bfto1031.8
AagtekerkeB4.3 °0.0 mm0.00 bfto1033.5
Aalten (WRIJ)V °0.0 mm bft
AfferdenS9.3 °0.0 mm0.00 bftono1029.2
Afferden2S8.8 °0.0 mm0.00 bftnno1030.7
Akkrum9.7 °0.0 mm1.81 bftwnw1027.8
Alkmaar (Oudorp)S6.6 °0.2 mm0.00 bftnno1032.5
Alkmaar (westerhoutkwartier)S6.8 °0.0 mm0.00 bft1033.1
Alkmaar west S 3.8 ° 0.0 mm 0.0 0 bft z 1033.9* data meer dan 8 uur oud
AlmeloS9.7 °0.0 mm0.00 bftw1032.6
Almere9.3 °0.0 mm0.00 bftzo1033.9
Almere BuitenS9.3 °0.0 mm0.00 bfto1032.5
Almere-Buiten9.4 °0.0 mm0.00 bftono1032.9
AmelandB10.8 °0.0 mm1.11 bftwnw1031.7
Amersfoort (Schuilenburg)S9.1 °0.0 mm0.00 bftn1031.8
Amsterdam (Nieuwendam)B8.3 °0.0 mm0.00 bftono1031.8
Amsterdam (Zuidoost)S9.5 °0.0 mm0.00 bft1031.8
Amsterdam HolendrechtS8.8 °0.0 mm1.91 bftzo1032.5
AndelstS9.1 °0.0 mm0.00 bft1031.7
AppelschaS10.5 °0.0 mm1.61 bftwnw1031.0
Arnhem (presikhaaf)S9.1 °0.0 mm1.51 bftnnw1032.9
Assen (marsdijk)S10.2 °0.0 mm0.00 bftn1031.8
BadhoevedorpS7.2 °0.0 mm0.00 bftn1033.5
BalkbrugS10.4 °0.0 mm0.00 bftw1031.9
Bedum S 10.7 ° 0.0 mm bft 1002.9* data meer dan 124 uur oud
BeegdenB8.3 °0.2 mm1.81 bftno1032.5
Berkel-EnschotS7.5 °0.0 mm0.00 bftno1032.2
Berkhout (KNMI)6.6 °0.0 mm5.82 bftz
BladelS5.7 °0.0 mm0.00 bfto1032.1
BleiswijkS6.3 °0.0 mm bft1032.2
BoekendS8.3 °0.0 mm3.91 bftno1030.9
BorculoS9.6 °0.0 mm0.00 bftono1031.4
BoskoopB6.6 °0.2 mm0.00 bftnno1032.5
BredevoortS9.2 °0.0 mm0.00 bftno1031.6
BudelB5.0 °0.0 mm0.00 bftnw1031.0
Buurse (WRIJ)V °0.0 mm bft
Coevorden9.6 °0.0 mm0.00 bftzzo1021.8
CulemborgS8.8 °0.0 mm0.00 bftwnw1032.6
Damwoude (Damwâld)S10.4 °0.0 mm0.00 bftozo1031.9
De Bilt (KNMI)V8.3 °0.0 mm3.61 bftnnw1032.7
De KielB9.7 °0.0 mm0.00 bftnw1033.2
DeKooy (KNMI)7.9 °0.0 mm8.62 bftw1032.7
DeKooy (PWSW)V8.0 °0.0 mm7.42 bftw1032.0
Deelen (KNMI)V8.5 °0.0 mm1.81 bftn1032.6
Delden (GC LageMors)B9.3 °0.0 mm0.00 bftnno1013.7
DelfzijlS10.1 °0.0 mm4.31 bftzzo1032.0
Den Bosch B 7.2 ° 0.0 mm 3.4 1 bft n 1034.5* data meer dan 20 uur oud
Den DolderB8.1 °0.0 mm0.00 bftn1032.9
Den Helder6.7 °0.0 mm3.21 bftzzo1032.1
DodewaardV7.8 °0.0 mm0.00 bftn1033.7
DoetinchemS9.3 °0.0 mm1.81 bftnno1032.5
Dokkum (Vogelland)S10.8 °0.0 mm2.01 bftw1032.2
DomburgS5.5 °0.2 mm0.00 bftono1031.9
Dongjum B9.3 °0.0 mm0.00 bftw1031.6
Dordrecht (Wantijdijk)B7.4 °0.2 mm1.41 bftnw1033.7
DrimmelenB8.3 °0.3 mm1.41 bftno1032.7
Echteld LingemeerS9.2 °0.0 mm1.41 bftno1032.0
Echteld buitengebiedV9.5 °0.0 mm bft1033.4
EchtenerbrugS10.1 °0.0 mm0.00 bftwnw1031.4
Eefde B ° 0.0 mm 0 bft ono * data meer dan 44 uur oud
EeldeS10.1 °0.0 mm0.00 bftnw1031.7
Eelde (KNMI)9.6 °0.0 mm2.51 bftwzw1032.0
Egmond aan ZeeS7.3 °0.2 mm0.00 bftno1032.4
Eindhoven (KNMI)6.9 °0.0 mm2.91 bftnno1032.4
EmmenS9.6 °0.0 mm0.00 bftn1032.2
Emmen (Duivenveld)S9.8 °0.0 mm0.00 bftzzw1030.7
Emmen (Rietlanden)S10.2 °0.0 mm0.00 bftnno1030.8
Emmen (emmerhout) S 11.3 ° 1.8 mm 0.0 0 bft nw 1026.9* station tijdelijk buiten gebruik.
Emmen (zuidwest) S 11.2 ° 0.0 mm 2.2 1 bft zzw 1013.2* data meer dan 134 uur oud
Enschede (west)S9.8 °0.0 mm0.00 bfto1032.7
Epe S 9.3 ° 0.0 mm 0.0 0 bft no 1032.4* data meer dan 5 uur oud
FrieschepalenS10.1 °0.0 mm1.91 bftw1032.5
Geesteren (ov)S9.8 °0.0 mm0.00 bfto1031.4
GenemuidenS10.4 °0.0 mm0.00 bftnnw1029.4
Genemuiden_Tag10.1 °0.0 mm0.00 bftwnw1029.4
Geulhaven (KNMI) °0.0 mm2.91 bftnw
GiethoornV9.8 °0.0 mm0.00 bft1032.5
Gilze-Rijen (KNMI)V6.2 °0.0 mm0.70 bftwnw1032.7
Goes (KNMI)3.1 °0.0 mm4.31 bfto1032.4
Gouda (Bloemendaal)S6.3 °0.0 mm0.00 bftnno1032.2
Gouda (De Sluis)7.4 °0.0 mm0.91 bftnnw1032.5
Gouda (GOUDasfalt) °0.0 mm bft1033.4
Gouda (GoudseHout)7.7 °0.2 mm0.10 bftnno1033.1
Gouda (GoudsePoort)6.7 °0.0 mm0.00 bftnnw1032.3
Gouda (Gouwespoor)S7.2 °0.0 mm0.60 bftzzo1031.3
Gouda (Goverwelle)7.7 °0.2 mm0.00 bftono1032.3
Gouda (Hs_vd_Std)S9.3 °0.0 mm6.22 bftno1033.7
Gouda (Kinderboerderij)S6.7 °0.0 mm0.00 bftn1032.1
Gouda (Noord)7.2 °0.0 mm0.00 bftnnw1032.2
Gouda (RTV Gouwestad)S7.8 °0.0 mm0.10 bftn1032.1
Goutum9.9 °0.0 mm2.21 bftnw1031.8
GroningenS10.3 °0.0 mm0.00 bftno1033.5
GrootegastS10.8 °0.4 mm5.52 bftono1031.2
GrouB10.1 °0.0 mm3.21 bftnw1032.5
HaaksbergenB9.3 °0.0 mm2.01 bftw1032.0
Haart (WRIJ) V ° 0.0 mm bft * station heeft een storing.
HaelenV7.9 °0.0 mm2.71 bftnno1031.4
HallumV10.6 °0.0 mm6.52 bftwnw1032.5
HardenbergS9.7 °0.0 mm0.00 bftwnw1032.1
Hardinxveld-GiessendamS6.4 °0.0 mm0.60 bftnw1032.8
Harreveld (WRIJ)V °0.0 mm bft
HattemerbroekB9.4 °0.0 mm3.21 bftz1033.0
Hauwert6.4 °0.0 mm0.00 bftozo1035.8
Havelte (MEW)10.3 °0.0 mm1.81 bftnw1032.1
HeemskerkV6.7 °0.0 mm0.00 bfto1032.3
HeerdeS9.8 °0.0 mm0.10 bftw1030.8
Heerhugowaard (oost)S7.1 °0.0 mm0.00 bftn1032.3
Heerhugowaard (zuid)S6.7 °0.0 mm0.00 bftn1033.1
HeijningenV6.4 °0.0 mm3.71 bftn1031.3
HeinenoordB6.5 °0.0 mm0.00 bftnw1032.5
Heino (KNMI)9.6 °0.0 mm2.51 bftnw
Helden (dörp)S8.0 °0.0 mm bft1033.2
HellendoornS9.8 °0.0 mm0.00 bftnno1032.4
HemB6.5 °0.2 mm0.00 bftnnw1036.6
Hengelo (Ov, Groothuis)S9.4 °0.0 mm0.00 bftnnw1030.7
Hengelo (WRIJ)V °0.0 mm bft
Hengelo (gld)S9.2 °0.0 mm0.00 bftnno1031.1
Hengelo (slangenbeek)S °0.0 mm0.00 bftwzw
Hengelo-Noord1S9.6 °0.0 mm0.00 bftnno1032.2
Hengelo-Noord2S10.2 °0.0 mm0.00 bftwzw0.0
Herwijnen (KNMI)8.2 °0.0 mm6.52 bftnnw1033.1
HoedekenskerkeB3.9 °0.2 mm bft1017.4
Hoek van Holland (KNMI)5.7 °0.0 mm6.52 bfto1032.9
HolslootV9.7 °0.0 mm0.81 bftzo1032.0
HomoetV8.6 °0.0 mm3.21 bftnno1032.8
HoofddorpS5.9 °0.0 mm0.00 bft1029.8
HoogeloonV6.1 °0.0 mm0.00 bftn1032.2
HoogeveenS10.3 °0.0 mm0.00 bftn1031.8
Hoogeveen (KNMI)9.9 °0.0 mm3.21 bftwzw1032.3
HooglandS7.7 °0.0 mm0.00 bftno1032.9
Horst (KNMI)8.8 °0.0 mm3.61 bfto
Houtribdijk (KNMI) °0.0 mm5.82 bftnnw
Hupsel (KNMI)V8.7 °0.0 mm0.70 bftnw
IJmuiden (KNMI)V °0.0 mm10.82 bftozo
IJsselstein (Oost)S8.8 °0.0 mm0.00 bftz1028.9
JulianadorpS8.9 °0.2 mm8.72 bftzzw1032.6
KamerikV7.9 °0.2 mm0.00 bftn1031.3
KamperlandS3.7 °0.0 mm0.00 bftozo1033.6
Kerkrade B 11.1 ° 13.4 mm 13.0 3 bft zw 1000.7* data meer dan 162 uur oud
KesselS7.7 °0.0 mm0.00 bftzw1032.2
Kesteren (Casterhoven)S9.6 °0.0 mm3.81 bftn1032.8
Kesteren (buitengebied)V9.4 °0.0 mm6.32 bftn1032.2
Kesteren (centrum)S9.1 °0.0 mm1.51 bftn1032.8
KloosterzandeB4.4 °0.0 mm0.00 bfto1032.8
KlundertS6.7 °0.0 mm0.00 bftn1032.1
Klundert (zuid)S6.1 °0.3 mm0.00 bftn1032.2
KruiningenB5.1 °0.2 mm0.10 bfto1032.7
Lathum (WRIJ)V °0.0 mm bft
Lauwersoog (KNMI)11.6 °0.0 mm5.01 bftnnw
LeeuwardenS10.3 °0.0 mm3.21 bftnw1032.9
Leeuwarden (KNMI)10.0 °0.0 mm5.01 bftw1032.3
LeidenS6.3 °0.0 mm0.00 bfto1032.1
LeidschendamS5.9 °0.4 mm0.00 bftw1033.6
Lelystad (Bataviahaven)S9.9 °0.0 mm3.21 bftnno1031.1
Lelystad (KNMI)V9.7 °0.0 mm2.21 bftnw1032.6
Lemmer (Lemstervaart)S7.8 °0.2 mm2.01 bftno1032.5
LichtenvoordeS9.4 °0.0 mm0.00 bftozo1031.6
LippenhuizenV10.1 °0.0 mm2.01 bftw1026.9
Lochem (WRIJ)V °0.0 mm bft
Lokerbroek (WRIJ) V ° 0.3 mm bft * station heeft een storing.
LopikS7.6 °0.0 mm0.10 bftn1032.8
LopikCabauw (KNMI)V7.6 °0.0 mm3.61 bftnno1032.7
Maarn (noord) S 5.6 ° 0.0 mm 0.0 0 bft 1033.3* data meer dan 10 uur oud
MaarssenS8.9 °0.0 mm0.00 bftono1033.0
MaastrichtS5.0 °0.0 mm0.00 bftzzw1032.4
Maastricht (KNMI)6.4 °0.0 mm3.61 bftn1032.2
MargratenB6.1 °2.6 mm0.00 bftno1031.7
MarkeloS9.7 °0.0 mm0.00 bft1032.5
Marknesse (KNMI)9.8 °0.0 mm5.41 bftnnw
MeddoB8.5 °0.0 mm0.00 bftzo1032.3
MedemblikV8.0 °0.0 mm0.00 bftzo1033.6
Meerkerk8.0 °0.0 mm0.00 bftnnw1033.0
Menaam (Menaldum)S9.6 °0.0 mm2.41 bftnnw1032.6
MerkelbeekS6.7 °0.0 mm0.00 bftw1031.8
Middelburg (Zuid)4.6 °0.0 mm0.00 bfto1033.1
Middelburg (kanaalweg)S6.7 °0.2 mm2.41 bftn1034.1
MontfoortS7.7 °0.2 mm0.00 bftno1032.2
Montfort (Zuid)S8.2 °0.0 mm1.81 bftno1032.2
MookS8.5 °0.0 mm0.00 bftono1031.2
Naaldwijk (Centrum)S5.7 °0.0 mm0.40 bfto1032.3
Nieuw-Beerta (KNMI)V9.7 °0.0 mm12.23 bftzo
NieuwerkerkB5.6 °0.1 mm1.41 bft1032.8
Nieuwkoop (Zuidhoek)V7.2 °0.0 mm0.00 bftno1032.9
Nieuwkuijk8.1 °0.2 mm0.00 bftnno1013.9
NijbroekV9.3 °0.0 mm3.61 bfto1031.8
NoordbergumS10.3 °0.0 mm0.00 bft1032.0
NuenenS7.2 °0.0 mm0.00 bftno1029.1
OdijkS9.0 °0.0 mm1.71 bftnw1032.6
OeneS9.4 °0.0 mm0.00 bftwzw1035.6
OirschotS7.1 °0.2 mm0.00 bftzw1034.1
OostburgS4.6 °0.0 mm0.00 bftono1032.6
Opheusden centrumS8.9 °0.0 mm0.00 bftn1032.1
Oude-TongeS5.7 °0.0 mm0.00 bftwzw1031.8
OudkarspelS6.7 °0.0 mm0.00 bftno1033.1
PoeldijkS5.9 °0.0 mm0.00 bftozo1033.0
Poeldijk (Westland-De Poel)B6.5 °0.2 mm0.00 bftz1032.2
RaalteS10.1 °0.0 mm0.00 bfto1028.6
Ratum-Henxel (WRIJ) V ° 0.0 mm bft * station heeft een storing.
ReekB8.7 °0.0 mm0.00 bftn1033.1
Reuver (noord)S8.2 °0.0 mm0.00 bftn1031.6
Ridderkerk S6.3 °0.0 mm0.00 bftwzw1031.3
Rijssen (west)S9.3 °0.0 mm0.00 bftzzo1032.0
RoodeschoolV10.2 °0.0 mm6.92 bftozo1031.5
RoosendaalS5.5 °0.0 mm0.00 bfto1031.5
Rotterdam (KNMI)5.2 °0.0 mm1.81 bftw1032.9
RuinenB °0.0 mm bft
Ruurlo (Ruurlosebroek)V9.1 °0.0 mm0.60 bftnw1032.4
Sas van GentB3.3 °0.0 mm0.00 bfto1032.9
ScheemdaS9.8 °0.0 mm3.21 bftozo1032.2
SchinnenS6.6 °0.2 mm0.00 bftzo1030.2
SiebengewaldV9.1 °0.0 mm1.11 bftono1032.4
SilvoldeS8.9 °0.0 mm0.00 bftozo1032.4
Sint HubertV8.8 °0.0 mm0.00 bftno1032.9
SittardS6.8 °0.0 mm0.00 bftnw1031.0
SleenB °0.0 mm bft1031.4
Son en BreugelS7.3 °0.0 mm0.00 bfto1032.3
Stavoren (KNMI)V8.4 °0.0 mm5.01 bftzw
SteenwijkB9.8 °0.0 mm1.41 bftnnw1032.1
StreefkerkB7.0 °0.0 mm0.00 bft1032.7
StrijenS6.1 °0.0 mm0.00 bftnnw1032.7
StroeB8.6 °0.0 mm0.00 bftzzo1022.7
Swolgen8.9 °0.0 mm0.00 bftno1032.0
Ten BoerB10.1 °0.0 mm0.00 bftozo1031.8
Ter Aar B ° 0.0 mm 0 bft o * data meer dan 5 uur oud
TernaardB11.3 °0.0 mm1.41 bftnw1032.3
TexelV9.8 °0.0 mm6.92 bftw1032.3
Texelhors (KNMI) °0.0 mm15.83 bftw
Tilburg (Groeseind)S7.9 °0.0 mm0.00 bftnw1032.6
Tilburg (Reeshof)S6.7 °0.0 mm0.00 bftzo1032.1
Tilburg (Reeshof-Dalem)S6.7 °0.3 mm0.00 bft1025.6
TinteB °0.0 mm bft1032.5
TuitjenhornS6.5 °0.2 mm1.61 bftzzw1032.4
Twente_AWS (KNMI)V8.5 °0.0 mm2.91 bftzzo1032.2
Ulrum10.7 °0.0 mm2.21 bftn1032.1
VaassenV9.4 °0.0 mm1.01 bftnw1032.1
Valkenburg 0.0 ° 0.0 mm 0.0 0 bft n 1037.3* station heeft een storing.
VarsseveldS9.1 °0.0 mm0.00 bftono1033.1
Veere (Oostwatering)5.5 °0.0 mm0.00 bftw1032.8
VeghelB8.2 °0.0 mm0.00 bftno1032.2
VenhuizenS7.9 °0.0 mm0.00 bftnnw1029.5
VierhoutenV8.8 °0.0 mm0.00 bftono1033.3
VlaardingenS5.9 °0.0 mm0.00 bftnno1032.0
Vlieland (PWSW)V11.0 °0.0 mm16.73 bftw1032.0
Vlissingen (KNMI)6.2 °0.0 mm7.62 bftn1032.8
Voorschoten (KNMI)4.4 °0.0 mm3.21 bftw1032.7
Vorden9.2 °0.0 mm0.00 bftno1032.8
WagenborgenB9.9 °0.0 mm1.41 bftzw1031.5
WatergangV7.4 °0.0 mm3.21 bftzo1033.2
Wehl (WRIJ) V ° 0.0 mm bft * station heeft een storing.
WergeaB10.3 °0.0 mm0.00 bftwnw1031.9
WerkhovenS8.8 °0.0 mm0.00 bftnnw1031.0
Westdorpe (KNMI)V2.0 °0.0 mm1.81 bftzzo1032.6
Westkapelle (beatrixstraat)S5.9 °0.0 mm5.11 bfto1032.3
Westland (Naaldwijk)B5.7 °0.2 mm0.00 bftz1032.7
WijchenS8.4 °0.0 mm0.00 bftnno1030.0
Wijdenes (KNMI) °0.0 mm1.81 bftnw
Wijk bij Duurstede (Horden)S9.0 °0.0 mm0.00 bftono1031.9
Wijk bij Duurstede (Stenen)S8.9 °0.0 mm0.81 bftono1032.0
Wijk_aan_Zee (KNMI)6.2 °0.0 mm bft
Winterswijk (Henxel)B8.7 °0.0 mm0.00 bftno1029.0
Winterswijk (Woold)V9.0 °0.0 mm0.00 bfto1032.0
Woensdrecht (KNMI)V4.6 °0.0 mm2.51 bftono1032.5
Woensdrecht (KNMI)4.6 °0.0 mm2.51 bftono1032.5
WoerdenB7.4 °0.2 mm0.00 bftn1031.7
WolphaartsdijkV3.8 °0.4 mm0.00 bftozo1032.9
WoudenbergB8.6 °0.0 mm0.00 bftnnw1032.9
Zeist (Hoge Dennen)S8.3 °0.0 mm0.20 bftnno1033.4
Zelhem9.1 °0.0 mm2.21 bftono1032.0
ZoetermeerS6.8 °0.2 mm0.00 bftozo1032.9
Zoetermeer (Meerzicht)S5.9 °0.2 mm1.61 bftnnw1033.0
ZoutkampS10.8 °0.0 mm0.00 bftnnw1032.8
ZuidlandV6.7 °0.2 mm0.00 bftozo1032.3
Zwolle (Aalanden)S9.4 °0.0 mm0.00 bftzzo1032.8

* Stationstype: klik voor meer informatie over stationstypes.

Promotie banner

Wil je onderstaande banner met extremen op je eigen website weergeven? Kopieer dan onderstaande code volledig

weer

kopier de volgende code volledig om bovenstaande weerbanner op te nemen: